Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na dřevě, 39,5 x 60 cm, rámováno, datováno 1942, signováno vpravo nahoře Jiří H., zezadu opatřeno přípisem s určením.Autor viz B 5/470, Ch 3/120."